KONST / Litografier / Färglitografi 15285057
nr 1528 5057
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 65/260, daterad -72, Vardag ombord. Färglitografi. Bladets mått: 53x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:45:30
20/3 19:21:38
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner